Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

szkolaWakacje się skończyły, nowy rok szkolny 2015/2016 - rozpoczęty! Wszyscy z chęcią i entuzjazmem przybyli do Bursy SWŁ w Tomaszowie Maz w dniu 31 sierpnia.
Witamy ich bardzo serdecznie, a w szczególności nowych mieszkańców oraz ich rodziców. Cieszymy się bardzo z Waszej obecności i zapewniamy, że bursa szybko stanie się Waszym drugim domem.
Życzymy Wam wielu sukcesów szkolnych, wytrwałości, pracowitości, ale przede wszystkim tego, by czas spędzony w bursie stał się dla Was okazją do stawania się mądrzejszymi, lepszymi ludźmi, którzy z pasją realizują swoje marzenia. Wam Rodzice życzymy, aby współpraca z nami przyczyniła się do wzrastania potencjału Waszych pociech, tak abyście byli z nich naprawdę dumni.

logo