Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Dzień Chłopaka 2015

SMERFETKA NA DZIEŃ CHŁOPAKA    30 września jak co roku obchodzimy „Dzień Chłopaka”. W tym dniu w Bursie SWŁ w Tomaszowie Maz odbył się uroczysty apel, na którym dziewczęta złożyły Naszym chłopcom gorące życzenia oraz podarowały upominki. Spotkanie było okazją do świetnej zabawy, panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera, dzięki której wszystkim towarzyszył dobry humor :)
Dziewczęta życzyły:

Niech każdy dzień dostarcza Wam radości
I uśmiech zawsze Wam w sercach gości,
Niechaj problemy Was omijają,
A wszyscy bardzo Was kochają,
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!
Do życzeń przyłączyły się Panie Wychowawczynie oraz Dyrekcja.

logo