Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wyjście integracyjne na kręgielnię

DSC02712We wtorkowy wieczór, 06 października, młodzież wraz z wychowawczyniami
p. A. Bernaciak i p. E. Klimek wybrała się na kręgielnię, mieszczącą się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Maz. Celem wycieczki była integracja wychowanków oraz propagowanie aktywności fizycznej. Zapoznawszy się z zasadami gry, młodzież ruszyła do zabawy. Podzieleni na zespoły wychowankowie, świetnie się bawili, doskonaląc swoje umiejętności gry w kręgle. Było bardzo wesoło i zabawnie. Czas spędzony w kręgielni był wspaniałą rozrywką. Gromkie brawa i podziękowania kończące wspólną grę były oznaką wielkiego zadowolenia uczestników.

Na koniec wycieczki każdy otrzymał pełen odżywczych wartości nektar.

logo