Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Dzień Edukacji Narodowej 2015

BOU06 45PRACOWNICY
BURSY SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
W TOMASZOWIE MAZ.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę podziękować wszystkim pracownikom Bursy za trud podejmowanej na co dzień pracy, za jej wysoki poziom oraz dbałość o wizerunek placówki w środowisku lokalnym.
Jednocześnie życzę takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, uznania w oczach wychowanków i ich rodziców oraz osobistej satysfakcji. Życzę pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce aby służba młodzieży zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Dyrektor: Jadwiga Gębska

logo