Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie w Bibliotece Pedagogicznej

image21 października (czwartek) wychowankowie naszej Bursy uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym w Bibliotece Pedagogicznej. Celem spotkania było zapoznanie się z ofertą Biblioteki, wyszukiwanie literatury i informacji.
Młodzież zapoznała się również z ofertą Cyfrowej Wypożyczalni Międzybibliotecznej, dzięki której ułatwiony jest dostęp do wybranych zbiorów bibliotecznych. Uczestnicy spotkania czekają na kolejne również interesujące spotkanie.

logo