Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WIZYTA W TOMASZOWSKIM SCHRONISKU DLA ZWIERZĄT

20151120 081835   W październiku po raz kolejny zorganizowana została zbiórka karmy i rzeczy użytecznych dla zwierząt przebywających w tomaszowskim schronisku.
Zebrane fundusze pozwoliły wychowankom na zakup suchej karmy dla psów, kaszy, makaronu, misek, itp. W piątek 20 listopada przedstawiciele mieszkańców Bursy wraz z wychowawczynią A. Bernaciak zawieźli do schroniska zebrane rzeczy.
Serdecznie dziękujemy za okazane serce i wrażliwość na potrzeby innych!!!

 

logo