Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wieczór Wróżb Andrzejkowych

DSC02832W ostatni dzień listopada, mieszkańcy Bursy, spotkali się na Wieczorze Andrzejkowym. Dziewczęta: Karolina Badura, Patrycja Bryk, Weronika Worach oraz Bettina Rogulska, przebrane za wróżki odkrywały przed zainteresowanymi, tajemniczą przyszłość.
Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było tradycyjne wróżenie z kart, ze szpilek, kubki przyszłości, układanie butów. Przekłuwając szpilką serce czy rzucając ostrużynę z jabłka za siebie, można było poznać imię przyszłego małżonka, małżonki .


Andrzejki, cieszą się ogromną popularnością wśród mieszkańców Bursy. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchują przepowiedni uroczych wróżek.
Wieczór przebiegał w wesołej atmosferze i dostarczył uczestnikom wielu przeżyć i niezapomnianych emocji.
Nad bezpieczeństwem uczestników i prawidłowym przebiegiem uroczystości czuwały
p. E. Klimek i p. A. Bernaciak.

logo