Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE Z PANIĄ KOSMETYCZKĄ

DSC02837W związku ze zbliżającym się okresem przedświątecznym, karnawałowym i studniówkowym w naszej Bursie w dniu 1 grudnia, odbyło się spotkanie z Panią kosmetyczką. Podczas spotkania wychowankowie dowiedzieli się czym jest analiza kolorystyczna, czyli jakie znaczenie ma kolor naszego stroju, włosów czy makijażu. Dzięki analizie kolorystycznej można zobaczyć w czym wyglądamy najlepiej oraz jaką kolorystyką kierować się podczas robienia zakupów.

Ponadto odbył się pokaz makijażu studniówkowego.
Po zakończonym pokazie Pani kosmetyczka udzielała dziewczętom indywidualnych wskazówek, jak tuszować niedoskonałości cery oraz jakie cienie do powiek dopasować pod kolor oczu.
W spotkaniu udział wzięło liczne grono młodzieży(w tym także chłopcy), które z zainteresowaniem wysłuchało wskazówek profesjonalnej kosmetyczki. Uczestnicy spotkania byli zadowoleni z uzyskanej wiedzy.

logo