Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

WIZYTA MIKOŁAJA

mikolaj   We wtorek 8 grudnia odwiedził naszą Bursę Mikołaj. Choć odwiedziny były nieco spóźnione, Mikołaj sprawił swą wizytą wiele radości. Odwiedziny odbyły się w każdym pokoju i dla każdego z mieszkańców Mikołaj miał drobny oraz słodki upominek. Zanim jednak podarował prezenty musiał upewnić się czy wszyscy na nie zasługują. Niektórzy obiecywali poprawę… Miejmy nadzieję, że dotrzymają słowa. Na koniec wizyty Mikołaj wszystkim życzył Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

logo