Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z PENSJONARIUSZAMI DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

DSC 0228Niech choinka pięknie świeci,
a kolęda w Niebo wzleci,
w sercu pokój niech zagości,
bo nadeszła noc radości!

18.12.2015r. wraz za dziećmi i młodzieżą z Tomaszowskiego Klubu Żonkila odwiedziliśmy mieszkańców DPS przy ul. Polnej by wspólnie stworzyć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Śpiewanie kolęd, składanie życzeń, nadało spotkaniu wyjątkowy charakter i spotkało się z ogromnym uznaniem mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Łzy wzruszenia towarzyszyły nie jednemu z nas . Jak zawsze, nie zapomniano o symbolicznych, własnoręcznie wykonanych prezentach dla pensjonariuszy, w postaci stroików, kart świątecznych oraz domowych wypieków.

 

logo