Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

GÓRA GROSZA 2015

DSC02888   W dniach 23.XI-04.XII.2015r. młodzież Bursy zaangażowała się w XVI edycję ogólnopolskiej akcji ,,Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Również i w tym roku wychowankowie z wielką chęcią włączyli się w pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Koordynatorem akcji była p. A. Bernaciak. Zebrano monety o łącznej sumie 23,48zł.
SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W AKCJI.

 

logo