Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ SW. MIKOŁAJEM

DSC02895   Już po raz kolejny, młodzież w okresie świątecznym, pod kierunkiem p. A. Bernaciak zorganizowała zbiórkę słodyczy pod hasłem ,,I Ty możesz zostać Św. Mikołajem” , dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej ,,Krasnoludek”. Zbiórka odbyła się w dniach 01 XII - 18 XII 2015 r. na terenie Bursy.
W dniu 18 .01.2016 r. przekazano dzieciom zebrane dary.

   Zgromadzeni uczniowie powitali przybyłych „pomocników Św. Mikołaja” wesołym śpiewem. Po pięknie wykonanym występie, każdy ze zgromadzonych z rumieńcem na twarzy wyczekiwał słodkiego poczęstunku przyniesionego przez młodzież. Na zakończenie miłego spotkania p. kierownik świetlicy skierowała słowa podziękowania młodzieży i darczyńcom, którzy okazali wielkie serce wspierając po raz kolejny Akcję . Nieskrywana radość i uśmiechy dzieci, które zostały obdarowane były bezcenną nagrodą oraz znakomitą lekcją pokory i miłosierdzia dla bliźniego.
Wszystkim którzy włączyli się w akcję dziękujemy!!!

logo