Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Bal karnawałowy

DSC02912    Okres karnawału to czas zabawy dorosłych, młodzieży i dzieci. Zgodnie z tradycją 02.02.2016r. w Bursie odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia wszystkim towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala udekorowana kolorowymi balonami zachęcała do wspólnej zabawy. Wychowankowie aktywnie i z wielką ochotą brali udział w przygotowanych konkursach i zabawach. Wszyscy bawili się w rytm muzyki, którą zapewniało kilku wspaniałych DJ. W trakcie karnawałowych szaleństw można było posilić się słodką przekąską. Wszyscy bawiliśmy się znakomicie! Na kolejny bal zapraszamy w przyszłym roku. Organizatorkami imprezy była p. A. Bernaciak, p. E. Klimek.

 

logo