Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Tłusty czwartek – pieczemy faworki

DSC02982   Zgodnie ze staropolską tradycją, w tłusty czwartek, w naszej Bursie nie mogło zabraknąć słodkości. Młodzież-członkowie sekcji kulinarnej, pod opieką Pani Agnieszki Bernaciak, upiekła faworki zwane chrustem. Chętnych do robienia słodkich wypieków nie brakowało. Wychowankowie wykazali się dużymi zdolnościami kulinarnymi. Wszyscy mieszkańcy Bursy wzięli udział we wspólnej degustacji.

 

logo