Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

IV Edycja Turnieju Warcabowego

DSC02985   Gra w warcaby to sport intelektualny równie ważny jak inne dyscypliny. Doskonale o tym wiedzą Mieszkańcy naszej Bursy, o czym świadczy fakt, że z roku na rok zwiększa się liczba zwolenników tej gry. Duża popularność tej dyscypliny spowodowała, że rozgrywki w warcaby wpisały się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w placówce. 11.02.2016r. w naszej Bursie odbył się IV Turniej w Warcaby.

W rozgrywkach wzięli udział: H. Kwapisiewicz, P. Czyż, J. Lipski, A. Wójciak, M. Kacprzak, D. Chudy, M. Kalużny, D. Lange, P. Wojciechowski. W tym roku do równej walki z chłopcami stanęły trzy odważne dziewczyny:-) : P. Kośka, N. Przyborek, A. Wieczorek.

logo