Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Dzień Chorego w DPS

20160212 110512W ramach XXII Obchodów Światowego Dnia Chorego 12.02.2016r. członkowie Klubu Żonkila działającego w naszej Bursie wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Bernaciak odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy przy ul. Polnej w Tomaszowie Maz.
W spotkaniu uczestniczyli: seniorzy, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum oraz młodzież z ZSP nr 1, ZSP nr 2. Wolontariusze przygotowali z okazji Dnia Chorego i zbliżających się walentynek wiersze, piosenki oraz zaprezentowali program muzyczny. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i upominków w postaci serc. Na twarzach seniorów widać było radość i zadowolenie. Wspólnie spędzone chwile są zawsze bezcenne. Podnoszą na duchu, rozjaśniają świat i dają poczucie wspólnoty.

 

logo