Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Dzień Kobiet

first Kopiowanie(…) Mieć z pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże
i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże.
Na bankietach, wernisażach pokazywać się codziennie...
Być kobietą - ta tęsknota się niekiedy budzi we mnie.

   Być kobietą ?… jak to jest być kobietą, nasze wychowanki wiedzą doskonale i to właśnie one w dniu 8 marca2016 r. uroczyście obchodziły to święto w Bursie.
   Tego wieczoru, na uroczystym apelu w imieniu wszystkich chłopców wystąpił Mariusz Kalużny i złożył najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.
   Męska część Samorządu Bursy, na czele z przewodniczącym Filipem Starusem, przygotowała również niespodziankę. Każda z pań otrzymała przepięknie udekorowany kubek ze słodką niespodzianką w środku.
   Wtorkowy wieczór minął w sympatycznej i radosnej atmosferze.

logo