Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE WIELKANOCNE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

20160322 104045    W dniu 22 marca wolontariusze Klubu Żonkila, działającego w Bursie, wraz z opiekunem p. Agnieszką Bernaciak, odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej. Rodzinny nastrój panujący w DPS, przepiękna akademia w wykonaniu dzieci, życzenia świąteczne, upominki dla mieszkańców, przypominały wszystkim o zbliżających się Świętach Wielkanocnych.
Za wspaniały świąteczny występ dzieci i młodzieży oraz świąteczne upominki mieszkańcy DPS podziękowali gromkimi brawami.

 

logo