Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Makaronowe małe co nieco-Wieczorek kulinarny

IMG 0214f    ,,Makaronowe małe co nieco” -Pod takim hasłem 31.03.2016r. odbył się kolejny zaplanowany w tym roku szkolnym wieczorek kulinarny. Zajęcia miały zachęcić młodych ludzi do samodzielnego gotowania oraz pokazać, że może ono być przyjemną zabawą. Młodzież pod kierunkiem zaproszonej p. Roksany Mazurek przygotowała pyszne dania: cannelloni oraz sałatkę wiosenną z sosem koperkowym. Każdy musiał zdać się na swój smak i doprawiać potrawy tak, by dania były smaczne.
Po 2,5-godzinnych zmaganiach młodzież przystąpiła do degustacji – wszystko było pyszne! Wspólna kolacja była doskonałą okazją do wzajemnej integracji.

logo