Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie z Policją

IMG 0239 KopiowanieW dniu 7.04.2016r. młodzież Bursy uczestniczyła w debacie nt. Bezpieczeństwa w mieście, zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Maz. Celem spotkania było m.in. poznanie opinii i oczekiwań lokalnego społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa oraz wspólne rozwiązywanie uciążliwych problemów. Policjanci omówili aktualny stan bezpieczeństwa oraz lokalne zagrożenia: kradzieże, zniszczenie mienia, wandalizm i chuligaństwo, bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, poczucie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu tomaszowskiego.


Prelegenci odpowiadali na wiele zadawanych pytań. Debata była okazją do przekazania swoich spostrzeżeń i wniosków na temat bezpieczeństwa w miejscach publicznych, w miejscach zamieszkania i w ruchu drogowym.

logo