Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Kwesta żonkilowa

20160417 185325   17.04.2016r. w niedziele, przy Kościele Św. Antoniego w Tomaszowie Maz. odbyła się żonkilowa kwesta w ramach kampanii społecznej „Pola Nadziei”. Celem kwesty było pozyskanie funduszy dla osób nieuleczalnie chorych. Symbolem nadziei, w tym także nadziei w walce z groźną chorobą jest żonkil, dlatego też młodzież, mieszkająca w Bursie, aktywnie zaangażowała się w akcję. Odzew był wspaniały, cieszymy się, iż tak szczytna kampania, połączyła wielu ludzi dobrej woli. Bardzo serdecznie dziękujemy darczyńcom za ofiary i wolontariuszom za ofiarowanie swojego czasu.

logo