Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Turniej Tenisa Stołowego

IMG 0494   Zachęcając młodzież do aktywności fizycznej oraz pielęgnowania wcześniej nabytych umiejętności, 23 marca rozpoczął się w Naszej Bursie turniej tenisa stołowego a, wśród chłopców. W zawodach wzięło udział 9 wychowanków. Podczas turnieju chłopcy kontrolowali jego przebieg, zachowując jednocześnie zasady fair play. Rywalizacja była zacięta, ale jak to w każdym turnieju bywa, muszą być zwycięzcy i pokonani. Po długich indywidualnych meczach I miejsce zajął Hubert Łuczyński, II miejsce Piotr Wojciechowski. Organizatorkami turnieju były: p. A. Bernaciak, p .E. Klimek.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportowe emocje i życzymy dalszych sukcesów.

logo