Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Ognisko w Nadleśnictwie Smardzewice

IMG 0584    12.06.2016r. w niedzielny wiczór, młodzież mieszkająca w naszej Bursie wraz z p. Dyrektor i wychowawczyniami spotkała się przy ognisku w Nadleśnictwie Smardzewice, urokliwym i cichym od zgiełku miejscu, który urzekł nas już od pierwszych chwil pobytu. Nie zabrakło oczywiście dobrego humoru, pieczonych kiełbasek, gier i zabaw sportowych jak i rzewnych wspomnień z całorocznego pobytu w Bursie. Czerwcowa pogoda na szczęście też dopisała. Znakomita atmosfera ogniska przyczyniła się do lepszego poznania kolegów i koleżanek. Był to czas spędzony w miłej, rodzinnej atmosferze.

 

logo