Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Zakończenie roku szkolnego w Bursie

koniec   Rok szkolny 2015/2016 szybko minął, nadszedł czas upragnionego wypoczynku.
Myśląc o ostatnich dziesięciu miesiącach w Bursie, z uśmiechem na ustach będziemy wspominać piękne chwile jakie młodzież mogła tutaj przeżyć (wieczorki filmowe, wieczorki kulinarne, wyjścia od kin uroczystości z okazji świąt, pikniki i wiele innych). Nie zabrakło również chwil pełnych wzruszeń i rozterek, ale tych było znacznie mniej.

   Na zakończenie pobytu w Bursie, jak zawsze najbardziej aktywna młodzież została wyróżniona nagrodami przez Panią Dyrektor i Wychowawców.
Młodzieży życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Niech ten czas będzie dobrze wykorzystany na odpoczynek, abyście pełni pozytywnej energii wrócili do Nas, z nadzieją na kolejny udany rok.
Do zobaczenia we wrześniu.

logo