Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Utworzono: 15 wrzesień 2016
Odsłony: 3116

Witaj nam, szkoło radosna,
grająca dzwonkiem co rano!
Dzień dobry, szkoło wesoła.
Lesie i łąko – dobranoc.

Wakacyjna przerwa już za nami. Czas relaksu, spokoju i odpoczynku dobiegł końca. Rozpoczął się nowy rok szkolny! Wkraczamy do niego wypoczęci, pełni zapału, z nowymi pomysłami marzeniami, celami.
Dla Bursowiczów rok szkolny rozpoczął się już ostatniego dnia wakacji. Z pełnymi walizkami, wypiekami na twarzy, pełni dobrej energii wychowankowie, pojawili się w progach Bursy 31 sierpnia, gdzie przywitało ich stęsknione grono pedagogiczne. Gorące powitania, wakacyjne opowieści, nowe znajomości, sprawiły, że zrobiło się głośno, gwarno i wesoło. Bursa znowu zaczęła tętnić życiem!
Tego dnia, jako co roku, odbyło się spotkanie organizacyjne z rodzicami nowych wychowanków, podczas którego Pani Dyrektor przekazała zebranym, podstawowe informacje dotyczące pobytu w placówce.
Mamy nadzieję, że nowym mieszkańcom będzie się dobrze mieszkało w naszej Bursie i szybko zaczną traktować to miejsce jak drugi dom.
Życzymy wszystkim wychowankom samych sukcesów w nowym roku szkolnym, wielu przyjaźni, radości z nauki i odkrywania swoich pasji oraz talentów.

logo