Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

DZIEŃ CHŁOPAKA W BURSIE

Utworzono: 02 październik 2016
Odsłony: 3672

IMG 0633   Z okazji Dnia Chłopaka grupa dziewcząt, pod opieką p. Katarzyny Sobolewskiej zorganizowała niespodziankę poświęconą, męskiej części mieszkańców Bursy.
Na uroczystym apelu Nasi Panowie otrzymali drobne upominki (słodkości i długopisy z wygrawerowanymi imionami ) oraz moc gorących życzeń z okazji ich święta.
Wieczór upłynął w miłej i sympatycznej atmosferze.
Życzymy naszym kolegom śmiałości w dążeniu do własnych celów, odwagi w kroczeniu swoją drogą i wytrwałości w każdym działaniu.

logo