Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

„Edukacja zawodowa – profesjonaliści poszukiwani na rynku pracy”

Utworzono: 26 październik 2016
Odsłony: 3161

  „Edukacja zawodowa – profesjonaliści poszukiwani na rynku pracy”, odbędzie się w dniu 14 listopada 2016 r. w godz. 14.00 – 15.30 w Hotelu Andel’s w Łodzi, sala DAMASK, podczas IX Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2016.

            Europejskie Forum Gospodarcze jest imprezą cykliczną, współtworzoną przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz kluczowe podmioty życia gospodarczego z całej Polski. W czasie dwóch dni spotkań, warsztatów i prelekcji budowana jest platforma dialogu i integracji dla regionalnych i europejskich środowisk gospodarczych, sprzyjająca nawiązywaniu nowych oraz umacnianiu już istniejących relacji biznesowych. Podczas poprzednich edycji Forum gościliśmy przedstawicieli biznesu, instytucji państwowych, samorządowych, instytucji otoczenia biznesu i nauki oraz delegacje zagraniczne.

Pierwszego dnia Forum zostanie zorganizowana sesja tematyczna, podczas której znamienici goście, w tym przedstawiciel Komisji Europejskiej poruszą aktualne problemy i zagadnienia dotyczące edukacji zawodowej oraz kształcenia osób dorosłych w Polsce i Europie.

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod adresem: http://www.forum.lodzkie.pl/zarejestruj-sie/

logo