Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wyjście na kręgle

Utworzono: 28 październik 2016
Odsłony: 3516

IMG 20161026 191955     Bowling jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych gier towarzyskich i sportowych. Uczy dyscypliny i koncentracji. Gra w kręgle ma w Bursie wielu sympatyków, dlatego też wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i potrzebom młodzieży, zorganizowane zostało wyjście na kręgielnię do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Maz. Młodzież miała do dyspozycji kilka torów, dzięki czemu mogła zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji. Współzawodnictwo wiązało się ze świetną zabawą. Czas spędzony w kręgielni był wspaniałą rozrywką oraz doskonałą formą relaksu. Gra dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.
Nad bezpieczeństwem młodzieży czuwały p. E. Klimek oraz p. A. Bernaciak.

logo