Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZAT

Utworzono: 23 listopad 2016
Odsłony: 558

20161118 082714Po raz kolejny w naszej Bursie, w miesiącu październiku, odbyła się zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt, ze schroniska w Tomaszowie Maz.
I tym razem okazało się, że nasza młodzież nie jest obojętna na los czworonożnych przyjaciół człowieka.
18.11.2016r. Grupa wychowanków, wraz z wychowawcą, przekazała dary dla zwierząt z tomaszowskiego schroniska. Koordynatorem była p. Agnieszka Bernaciak.
DZIĘKUJEMY MŁODZIEŻY ZA OKAZANĄ DOBROĆ DLA ZWIERZAKÓW.

logo