Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wieczorek Kulinarny -Poznajemy smaki Naszego regionu-,,Zalewajka”

Utworzono: 01 grudzień 2016
Odsłony: 836

IMG 0693Dnia 23.11.2016r. w Naszej Bursie odbyły się zajęcia kulinarne. W miłej atmosferze młodzież, pod kierunkiem zaproszonej p. R. Mazurek i wychowawczyni p. Agnieszki Bernaciak, eksperymentowała ze smakami kulinarnymi. Przygotowała najbardziej znaną w polskiej kuchni ludowej zupę- Zalewajkę a na deser placuszki z jabłkami. Zapachy z kuchni, zwabiły, wielbicieli sekcji kulinarnej. Wychowankowie świetnie się bawili oraz degustowali własnoręcznie przygotowane potrawy. Najważniejszym jest jednak fakt, że takie przedsięwzięcia znacznie podnoszą samoocenę oraz wywołują radość i uśmiech na twarzach wychowanków. Z niecierpliwością czekamy na kolejne popisy kulinarne tej sekcji.

Dziękujemy Pani Roksanie Mazurek za fachową pomoc oraz wskazówki i porady kulinarne.

logo