Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Andrzejki 2016

Utworzono: 05 grudzień 2016
Odsłony: 935

IMG 0760   W ostatni wtorek listopada tj. 29.XI świętowaliśmy w Bursie Andrzejki. Nasza sala telewizyjna przybrała nastrojowy i magiczny charakter. Stało się tak za sprawą dekoracji oraz wszechobecnych wróżek, w które z fantazją wcieliły się nasze koleżanki. Na wstępie młodzież zapoznana została z tradycjami, zwyczajami i dawnymi wierzeniami związanymi z dniem Świętego Andrzeja. Głównym punktem programu były tradycyjne wróżby, które odkryły najbardziej niespodziewane sekrety przyszłości młodzieży. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były kubki przyszłości, wróżenie z kart, kości, wróżba ze skórki jabłka, oraz serca, które wywróżyły zainteresowanym imię przyszłej sympatii. Wieczór przebiegał w wesołej atmosferze i dostarczył uczestnikom wielu przeżyć i niezapomnianych emocji. Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwały wychowawczynie: p. A. Bernaciak, p. K. Sobolewska.

Czas pokaże, czy wywróżone humorystyczne przestrogi i upomnienia, sugestie i zachęty odmienią życie w roku 2017r.

logo