Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KONKURS NA ,,ŚWIĄTECZNY POKÓJ’’ ROZSTRZYGNIĘTY

Utworzono: 01 styczeń 2017
Odsłony: 829

IMG 0893    W dniu 15 grudnia 2016 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na „Najpiękniej udekorowany świątecznie pokój”. Konkurs skierowany był do wszystkich wychowanków, a jego celem było: kultywowanie tradycji przedświątecznych, oraz rozwijanie talentów i współpraca w zespole.
Zadaniem konkursowym było wykonanie dekoracji w pokojach mieszkalnych. Każdy mógł stworzyć wokół siebie tę niepowtarzalną atmosferę. Królowały różnokolorowe światełka, stroiki świąteczne z własnoręcznie wykonanymi ozdobami, były też mikołaje, bałwanki i reniferki.

Komisja konkursowa w składzie: pani E. Klimek, pani A. Bernaciak, wychowanka J. Belińska oceniała według następujących kryteriów: pomysłowość i oryginalność kompozycji świątecznej, różnorodność wykorzystanych elementów, ogólne wrażenie estetyczne, czystość w pokojach. Duże wrażenie na komisji zrobił wystrój pokoi o numerach:301, 303, 304.Ostatecznie zwyciężył pokój 307 ,II miejsce pokój 301,304. Komisję zaskoczyły nie tylko samym wystrojem, ale również przygotowanym śpiewem kolęd i pokazem świetlnym rozwieszonych dekoracji. Organizatorem konkursu była p. Agnieszka Bernaciak. Dla zwycięzców przewidziane zostały atrakcyjne nagrody. Wszystkim wychowankom gratulujemy kreatywności i dziękujemy za stworzenie świątecznej scenerii pokojów mieszkalnych.

logo