Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wigilia w Bursie

Utworzono: 01 styczeń 2017
Odsłony: 829

IMG 0870Zgodnie z tradycją, w naszej Bursie i w tym roku, odbył się jeden z najmilszych wieczorów- uroczysta Wigilia.
Przy wigilijnym stole wraz z panią Dyrektor i Wychowawczyniami zasiedli Wychowankowie Bursy. Młodzież odświętnie ubrana, stoły uginające się od smakołyków, przy każdym talerzu biały opłatek….
Spotkanie rozpoczął występ artystyczny przygotowany przez mieszkańców, pod czujnym okiem pań Wychowawczyń.. Wspólne kolędowanie, opłatek, blask świec, pięknie ubrana choinka oraz tradycyjne, wigilijne potrawy sprawiły, że wspólnie spędzony czas upłynął w serdecznej atmosferze i doskonałym nastroju.
Po części artystycznej głos zabrała pani Dyrektor, która złożyła wszystkim w imieniu swoim i Wychowawczyń, świąteczne i noworoczne życzenia.

logo