Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
V EDYCJA TURNIEJU WARCABOWEGO

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

V EDYCJA TURNIEJU WARCABOWEGO

Utworzono: 30 styczeń 2017
Odsłony: 1398

IMG 0928Warcaby, gra planszowa pokrewna szachom, najprawdopodobniej powstała 3000 lat p.n.e.
w starożytnym Egipcie. Obecnie znana jest i lubiana na całym świecie. O tym, że jest to dobry sposób na spędzenie czasu wolnego wiedzą również mieszkańcy naszej Bursy. 9 stycznia 2017 roku już po raz piąty młodzież naszej placówki wzięła udział w turnieju warcabowym.
Do turnieju zgłosiło się dwanaście osób. Walka była zacięta i wyrównana. Każda rozgrywka dostarczała uczestnikom wiele emocji. Na twarzach graczy widać było skupienie i koncentrację. Każdy ruch był decyzją wcześniej przemyślaną i analizowaną.

Tytuł mistrza obronił, ubiegłoroczny zwycięzca turnieju, Dominik Chudy. II miejsce wywalczył Marcin Kacprzak , III Kacper Kłoda.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach turnieju.

Organizatorami imprezy sportowo – rekreacyjnej były p. Emilia Klimek oraz p.Agnieszka Bernaciak.

logo