Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Akcja ,,Góra Grosza ‘’Zakończona

Utworzono: 30 styczeń 2017
Odsłony: 769

IMG 0906Góra Grosza to akcja lubiana i ciesząca się prestiżem oraz bardzo dużym zaufaniem społecznym. Akcja jest lekcją empatii i dobroczynności.
Wzorem lat ubiegłych wychowankowie Bursy, także i w tym roku szkolnym, zaangażowali się w XVII edycję akcji charytatywnej GÓRA GROSZA i zebrali 42zł 22 gr. W tym roku zbiórka monet odbywała się od 28 listopada do 9 grudnia 2016 r.
Zebrane fundusze zostaną przekazane na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.
Dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce pieniędzy. Koordynator akcji-Bernaciak Agnieszka.

uż po raz szósty Samorząd Uczniowski przeprowadził na terenie naszej szkoły akcję „Góra Grosza”. Wzorem lat ubiegłych nasi uczniowie i oczywiście wspaniali wychowawcy nas nie zawiedli i bardzo zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy. Przygotowane przez nas pojemniki-słoiki „pękały w szwach”, szczególnie te przyniesione przez uczennice z klasy IV TO oraz uczniów z klasy IIg. Jak widać historia lubi się powtarzać, ponieważ w zeszłym roku to właśnie obie te klasy uplasowały się na pierwszym i drugim miejscu.

Zebrane grosze w kwocie 650,68 zł zostały przesłanena adres siedziby organizatora akcji – Towarzystwa Nasz Dom.
Wszystkim, którzy włączyli się do akcji bardzo serdecznie dziękujemy, a dla zwycięzców przygotowaliśmy mały upominek, który zostanie oficjalnie wręczony podczas najbliższego apelu porządkowego.
Tak prezentują się wyniki przeprowadzonej tegorocznej zbiórki.

logo