Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie w Świetlicy Środowiskowej ,,Krasnoludek”

Utworzono: 09 luty 2017
Odsłony: 728

IMG 0953„W każdym człowieku są ogromne pokłady dobra”….
Ksiądz Jan Twardowski.


06 lutego br. wychowankowie Naszej Bursy odwiedzili dzieci i młodzież z zaprzyjaźnionej świetlicy środowiskowej ,,Krasnoludek” aby przekazać słodkości zakupione w ramach akcji ,,I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”. Wolontariusze jak nakazuje tradycja obdarowali dzieci słodkimi prezentami, które dały wiele radości i uśmiechu. Pani Kierownik w imieniu podopiecznych skierowała słowa podziękowała darczyńcom za dobre serca i pamięć o potrzebujących. Koordynatorem akcji była p .A. Bernaciak.
Wszystkim, którzy włączyli się w akcję serdecznie dziękujemy!!!

logo