Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie w Bibliotece Pedagogicznej

Utworzono: 15 luty 2017
Odsłony: 571

   W dniu 7 lutego młodzież naszej Bursy odwiedziła Bibliotekę Pedagogiczną w Tomaszowie Maz. mieszczącą się niedaleko placówki. Tematem spotkania było: „Katalogi on- line w Bibliotece Pedagogicznej”. Na spotkaniu poruszono takie tematy jak:
- do czego służą katalogi on- line;
- jakie prawa ma każdy czytelnik;
- w jaki sposób zarezerwować i zamówić książki on- line.
Młodzież zdobyła praktyczną wiedzę, którą z pewnością wykorzysta w niedługim czasie odwiedzając Bibliotekę oraz rozwijając swoje zainteresowania książką

logo