Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wycieczka do kina

Utworzono: 13 marzec 2017
Odsłony: 749

porady    W dniu 28 lutego młodzież naszej Bursy wraz z wychowawcami: p. Agnieszką Bernaciak, p. Wiolettą Guść, p. Emilią Klimek, udała się do kina „Helios” na film pt. „Porady na zdrady”.
,,Porady na zdrady” to polska komedia romantyczna w reżyserii jednego z najlepszych reżyserów komedii współczesnego kina polskiego Ryszarda Zatorskiego, który był reżyserem między innymi takich przebojowych filmów jak: „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie”, „Nigdy w życiu” i „Dzień dobry kocham Cię”. Głównymi bohaterkami tego filmu są Kalina (Magdalena Lamparska) i Fretka (Anna Dereszowska), które zostały zdradzone przez swoich partnerów życiowych. Pierwsza z nich została zdradzona w dniu swojego ślubu, druga zdradzona i porzucona przez swojego chłopaka. Kiedy obie zrozpaczone i wściekłe na swoich partnerów spotykają się, wtedy w głowie Fretki rodzi się znakomity jej zdaniem pomysł rozkręcenia biznesu i pomszczenia zdrad.

Błyskotliwa i bardzo sympatyczna komedia rozbawiła młodzież w ostatkowy wieczór.
Wyjście cieszyło się sporym zainteresowaniem młodzieży, było okazją do lepszego poznania siebie nawzajem, stanowiło również ciekawą formę spędzenia czasu wolnego.

logo