Wycieczka do kina

Utworzono: 13 marzec 2017
Odsłony: 750

porady    W dniu 28 lutego młodzież naszej Bursy wraz z wychowawcami: p. Agnieszką Bernaciak, p. Wiolettą Guść, p. Emilią Klimek, udała się do kina „Helios” na film pt. „Porady na zdrady”.
,,Porady na zdrady” to polska komedia romantyczna w reżyserii jednego z najlepszych reżyserów komedii współczesnego kina polskiego Ryszarda Zatorskiego, który był reżyserem między innymi takich przebojowych filmów jak: „Tylko mnie kochaj”, „Dlaczego nie”, „Nigdy w życiu” i „Dzień dobry kocham Cię”. Głównymi bohaterkami tego filmu są Kalina (Magdalena Lamparska) i Fretka (Anna Dereszowska), które zostały zdradzone przez swoich partnerów życiowych. Pierwsza z nich została zdradzona w dniu swojego ślubu, druga zdradzona i porzucona przez swojego chłopaka. Kiedy obie zrozpaczone i wściekłe na swoich partnerów spotykają się, wtedy w głowie Fretki rodzi się znakomity jej zdaniem pomysł rozkręcenia biznesu i pomszczenia zdrad.

Błyskotliwa i bardzo sympatyczna komedia rozbawiła młodzież w ostatkowy wieczór.
Wyjście cieszyło się sporym zainteresowaniem młodzieży, było okazją do lepszego poznania siebie nawzajem, stanowiło również ciekawą formę spędzenia czasu wolnego.