Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Zbiórka książek do Biblioteczki Bursy- podsumowanie akcji

Utworzono: 14 marzec 2017
Odsłony: 567

IMG 1180Jak ważną rolę odgrywa książka w życiu człowieka nie trzeba pisać. Książki rozwijają wyobraźnię, zainteresowania, zwiększają zasób słów, uczą ortografii, a oprócz tego są wspaniałym sposobem na nudę, stanowią ciekawą alternatywę spędzania czasu wolnego.
Mając na uwadze niezliczone korzyści jakie niesie za sobą czytanie książek, celem propagowania czytelnictwa wśród młodzieży wraz z początkiem nowego semestru ogłoszona została w Bursie zbiórka nowych i używanych książek. Do akcji włączyli się zarówno mieszkańcy, jak i pracownicy placówki.

Dzięki Waszej hojności i wrażliwości Biblioteczka Bursy wzbogaciła się o nowe pozycje. Wśród przekazanych książek znalazły się lektury szkolne, literatura piękna, popularnonaukowa, poradniki.

Wszystkim którzy włączyli się do akcji dziękujemy i zapraszamy do korzystania ze zbiorów Biblioteczki.:-) Na pewno każdy miłośnik książek znajdzie coś dla siebie ! Inicjatorem akcji była p. E. Klimek.

logo