Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

DZIEŃ KOBIET W BURSIE

Utworzono: 14 marzec 2017
Odsłony: 618

8marcaTradycyjnie 8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet, dzień pełen uśmiechu, dobrych słów, życzliwości…dzień pełen kwiatów.
Chłopcy z tej okazji życzyli wszystkim Paniom i Koleżankom, najgoręcej i najmocniej, jak tylko potrafili czułości i wrażliwości. „Aby zawsze uśmiech rozpromieniał Wasze twarze i byście zawsz były doceniane”
Nasze kobietki obdarowane zostały pięknymi kwiatami i słodkościami. Podczas tego wieczoru słychać było w tle najpiękniejsze polskie piosenki o kobietach:
„Bo z dziewczynami nigdy nie wie oj nie wie się,
czy dobrze jest czy może jest może jest już źle”….
Dzień Kobiet odbył się pod opieką p. Katarzyny Sobolewskiej- opiekuna Samorządu Wychowanków.

logo