Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Spotkanie z doradcą zawodowym

Utworzono: 20 marzec 2017
Odsłony: 847

IMG 20170316 17232316 marca 2017r. wychowankowie naszej Bursy uczestniczyli w spotkaniu z doradcą zawodowym, p. M. Głogowską, z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Tomaszowie Maz. Uczestnicy warsztatów mieli możliwość sprawdzenia własnych zainteresowań zawodowych, predyspozycji odnośnie wybranego zawodu, podzielić się wątpliwościami towarzyszącymi wyborom, podyskutować i porozmawiać ze specjalistą.

Celem spotkania było zachęcenie młodzieży do refleksji nad sobą, swoim dotychczasowym, jak również przyszłym życiem. Mamy nadzieję, że przeprowadzone zajęcia zaowocują trafnym wyborem zawodu przez naszych wychowanków.

logo