Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

KWESTA ŻONKILOWA PRZY PARAFII ŚW. ANTONIEGO W TOMASZOWIE MAZ.

Utworzono: 20 kwiecień 2017
Odsłony: 577

zonkilaW niedzielę 02 kwietnia 2017r. tradycyjnie po raz kolejny, młodzież Naszej Bursy aktywnie włączyła się w kwestę żonkilową zorganizowaną przy Parafii Św. Antoniego w Tomaszowie Maz. Młodzież po mszy świętej sprzedawała żonkile - kwiaty powszechnie kojarzące się z wiosną, będące symbolem radości i nadziei w walce z nieuleczalną chorobą. Hojność, ofiarność, empatia mieszkańców, jak zwykle zachwyciła oraz wzruszyła wolontariuszy. Całkowity dochód z kwesty zostanie przeznaczony na budowę tomaszowskiego hospicjum.
Najpiękniej i najserdeczniej dziękujemy darczyńcom za ofiary, wolontariuszom: Agnieszce Bigos, Sylwii Goska, Anecie Kłodzie, Mikołajowi Kopeć za poświęcony czas i gorące serca.
Gorąco zapraszamy na kolejną żonkilową kwestę już za rok!

logo