Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

SPOTKANIE WIELKANOCNE W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ

Utworzono: 20 kwiecień 2017
Odsłony: 764

IMG 1368   Tradycyjnie przed Świętami Wielkanocnymi, dnia 11 kwietnia 2017r., młodzież Naszej Bursy wraz z opiekunem p. Agnieszką Bernaciak odwiedziła mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ul. Polnej. Mieszkańcy mieli okazję do wysłuchania krótkiego występu w wykonaniu dzieci i wzajemnego złożenia życzeń świątecznych. Seniorzy otrzymali również stroiki i kartki własnoręcznie wykonane przez dzieci i młodzież z tomaszowskiego Klubu ,,Żonkil”. Upominki dla pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w postaci lampionów wykonała sekcja kulturalno oświatowa pod kierunkiem p. Emilii Klimek.

logo