Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /bursatmNEW/images/stories/pisanka.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pisanka

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ

Utworzono: 23 kwiecień 2017
Odsłony: 723

IMG 1352W celu kultywowania folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, a także rozwijania wrażliwości estetycznej i uzdolnień plastycznych wychowanków, zorganizowany został w naszej Bursie konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną.
Do konkursu zgłosiło się 7 osób . Uczestnicy zastosowali różnorodne techniki zdobienia jaj.
Po raz kolejny potwierdziło się, że mamy bardzo zdolną i utalentowaną młodzież. Poziom prac był niezwykle wyrównany i wybór spośród nich tych najlepszych, okazał się bardzo trudny. Przy ocenie jury zwróciło uwagę na poziom trudności wykonania, oryginalność, pomysłowość, wkład pracy oraz ogólne wrażenie estetyczne.

Oto laureaci:

I miejsce – Dawid Lange
II miejsce – Emilia Przybyłek
III miejsce – Aleksandra Sarnecka

Autorom wszystkich prac składamy podziękowanie za zainteresowanie konkursem, za różnorodność prac, pomysłowość i niezwykłą oryginalność, a zwycięzcom gratulujemy!
Zachęcamy do brania udziału w innych konkursach organizowanych w naszej Bursie, chwalenia się swoimi zdolnościami i talentami.

Organizatorem konkursu była p. E. Klimek

{gallery}pisanka{/gallery}

logo