Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Zajęcia plastyczne w Bursie, czyli rozwój przez sztukę…

Utworzono: 04 maj 2017
Odsłony: 998

IMG 1290   Od początku roku szkolnego mieszkańcy naszej Bursy mają możliwość uczestnictwa w warsztatach plastycznych. Celem zajęć jest rozwijanie zainteresowań i uzdolnień artystycznych, a także twórczej aktywności oraz ekspresji wychowanków. Uczestnicy warsztatów poznają różnorodne, ciekawe techniki plastyczne np. decoupage, shabby chic, scrapbooking. Dzięki odrobinie wyobraźni powstają małe dzieła sztuki, które są oryginalną dekoracją wnętrz Bursy, a także miłym upominkiem dla bliskich.


W bieżącym roku szkolnym uczestnicy zajęć wykonali m. in. lampiony, zakładki do książek, ozdoby i karty świąteczne.
Zabawy manualne są świetnym sposobem do wyrażenia siebie, ale mogą też być pomocne w pozbyciu się napięcia i stresu. Stanowią ciekawą alternatywę spędzenia czasu wolnego.

Zajęcia prowadzi p. E. Klimek .

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących wybrane prace naszej młodzieży.

logo