Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Ognisko

Utworzono: 31 maj 2017
Odsłony: 845

IMG 1443    Dnia 23.05.2017r. z okazji Dnia Bursiaka mieszkańcy Naszej Bursy uczestniczyli w ognisku, które odbyło się w Ośrodku Rehabilitacji przy ul. Jana Pawła. Bardzo liczna grupa uczniów wyraziła chęć udziału w takiej imprezie z czego się bardzo cieszymy. Podczas ogniska można było zjeść pyszną kiełbaskę, upiec chlebek. W czasie biesiady młodzież świetnie się bawiła, grała w kalambury, chowanego. Nie zabrakło oczywiście dobrego humoru, jak i wspomnień z całorocznego pobytu w Bursie. Majowa pogoda na szczęście też dopisała.

Był to czas spędzony w miłej, rodzinnej atmosferze, która przyczyniła się do lepszego poznania kolegów i koleżanek.

logo