Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Wieczorek kulinarny ,,Chińszczyzna –sposób na szybkie i dobre jedzenie”

Utworzono: 31 maj 2017
Odsłony: 813

IMG 1522   24.05.2017r. sekcja kulinarna pod kierunkiem opiekuna p. Agnieszki Bernaciak i zaproszonej na zajęcia p. Roksany Mazurek nauczyciela z ZSP nr. 2 zorganizowała i przeprowadziła wieczorek kulinarny pt.,,Chińszczyzna –sposób n a szybkie i dobre jedzenie”. Wspólne gotowanie to nie tylko sposób spędzenia wolnego czasu w gronie koleżanek i kolegów, ale również okazja do wzajemnego poznania się. Wszyscy świetnie się bawili. Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem, w trakcie którego degustowane były przygotowane potrawy. Jedzenie w mgnieniu oka zniknęło ze stołu… I tak po raz kolejny nasza młodzież udowodniła, że gotowanie to wspaniała przygoda.

logo