Warning: A non-numeric value encountered in /bursatmNEW/templates/as002073/includes/includes.php on line 78
Cała prawda o papierosie

Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Cała prawda o papierosie

Utworzono: 19 czerwiec 2017
Odsłony: 948

IMG 20170528 214130    31 maja to ,,Światowy Dzień bez Papierosa”. Święto to, stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne.
W związku z tym, w dniach 24-30 maja 2017 roku, wychowankowie naszej Bursy mieli możliwość zapoznania się z wystawką antytytoniową pt. ,,Cała prawda o papierosie” udostępnioną przez Powiatową Stację Sanitaro-Epidemiologiczną w Tomaszowie Mazowieckim.
Z informacji , zamieszczonych na 13 planszach edukacyjnych, młodzież dowiedziała się o historii papierosów i palenia, o składzie dymu tytoniowego, poznała skutki i przyczyny palenia oraz ogólne straty tego zgubnego nałogu.
Wystawkę zorganizowała pani Wioletta Guść.

logo