Dzieje się u nas...

Oferta wykorzystania czasu wolnego dostosowana jest do potrzeb i zainteresowań młodzieży. W trosce o rozwój młodzieży organizowane są zgodnie z tradycją Bursy uroczystości, spotkania z ciekawymi ludźmi, konkursy, wieczory filmowe, kulinarne, wyjścia do kina, wycieczki krajoznawcze itp.

Młodzież u nas:

Pełna pomysłów, kreatywna mająca możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień. W wolnych chwilach może tutaj wypocząć i zregenerować siły.

Ma również możliwość korzystania z boisk znajdujących się w sąsiedztwie bursy oraz miejskich placówek kulturalnych i sportowych takich jak: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, kryta pływalnia, kręgielnia, tor łyżwiarski.

Oferujemy domowe warunki:

• Pokoje estetyczne i wygodne z dostępem do Internetu.
• świetlica, sala do nauki i kuchnia bogato wyposażone w niezbędny sprzęt.
• Pomieszczenia sanitarne o dobrym standardzie.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Utworzono: 19 czerwiec 2017
Odsłony: 900

IMG 20170608 202355Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. W Bursie to czas podsumowania całorocznej pracy opiekuńczo - wychowawczej. Na zakończenie pobytu w placówce, na uroczystym apelu podziękowano zgromadzonej młodzieży za wzajemną współpracę, zaangażowanie w życie Bursy oraz pracę charytatywną.
Wychowankowie, którzy w sposób szczególny wyróżnili się swoją postawą oraz aktywnością otrzymali podziękowania oraz nagrody. Rozstrzygnięto także konkurs czystości.
Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji!!!

logo